Запрошуємо на тренінг!

Замало лише створювати бізнес-плани, ними треба ефективно управляти

 

Ольга Копитько

Ольга Копитько Автор і ведуча: кандидат технічних наук, доцент кафедри менеджменту та управління проектами Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, практикуючий проектний менеджер, фахівець у сфері застосування програмного продукту для управління проектами MS Project.

Досягти синергетичного ефекту цілком можливо, взявши участь у безкоштовному авторському тренінгу від «Агентства розвитку Дніпра».

Якщо проектний менеджмент для вас – не порожній звук, якщо замислюєтеся складовими бізнесових принципів розвитку, опікуєтеся конкурентною перевагою, ви маєте завітати на безкоштовний тренінг «Управління проектним циклом: розробка системної моделі та паспорту проекту».

Даний тренінг проходить в рамках «Конкурсу проектів інтерактивної інвестиційної карти міста» та є останнім з трьох в циклі «Управління проектами: методологія та особливості бізнес-практики». Не переймайтеся тим, що за рахунком він вже третій – ви безкоштовно отримаєте матеріали попередніх двох тренінгів за напрямками «Розробка концептуальної моделі та резюме проекту» та «Розрахунок основних показників бізнес-плану та розробка логічної матриці проекту» з обґрунтованими кейсами-прикладами.

Після проходження тренінгу ви зможете застосовувати отримані практичні навички з проектного менеджменту не лише в рамках своєї організації, але й взявши участь у конкурсі бізнес-планів інтерактивної інвестиційної карти м. Дніпро. Її буде створено для презентації зацікавленим інвесторам в Україні та світі потенційних об’єктів інвестування та інвест-паспортів бізнес-планів, отриманих за підсумками конкурсу. Автори кращих бізнес-проектів будуть забезпечені підтримкою в залученні інвестицій, сприянні з боку місцевої влади, наданні консультаційних послуг від партнерів «Агентства розвитку Дніпра». Нарешті, переможці конкурсу отримають премії (наразі суми погоджуються).

Зареєструватися на тренінг «Управління проектним циклом: розробка системної моделі та паспорту проекту» можна до 19.04.2017 р.

Місце проведення: м. Дніпро, вул. Воскресенська, 14 (будинок Губернатора, 2-й поверх).

Дата та початок: 20.04.2017 р. о 10:00 (тривалість – 6 годин).

Всі учасники отримають відповідні сертифікати.

Умови участі – безкоштовно.

(програма тренінгу додається)

“Загальний зміст циклу”.

 

Share This