Про агентство

Офіційний бізнес-старт «Агентство розвитку Дніпра» датований листопадом 2016 року. Агентство було засновано за рішенням Дніпровської міської ради, як комунальне підприємство у формі 100% власності міськради. Концепція створення агентства полягала в тому, щоб зробити місто відкритим та доступним для зовнішнього світу, щоб залучити нові інвестиції та допомогти створити більше робочих місць.

Наші два основних напрямки полягають у сприянні інвестиціям та розвитку міського бренду. Наша діяльність з підтримки бізнесу спрямована на вдосконалення існуючих ініціатив з розвитку та приведення їх у відповідність до міжнародних стандартів UNIDO. Ми прагнемо створити бізнес-плани, які відповідають очікуванням інвесторів та інших фінансових установ. Кінцевою метою є створення інтерактивної бізнес-платформи, що включає інвестиційні можливості, запропоновані як приватним бізнесом, так і муніципальними структурами.

Наша друга головна мета – розвинути бренд «Дніпро». За радянських часів це було закрите для іноземців місто, та й багато в чому залишається до цього часу «закритим», з точки зору, відносин іноземного бізнесу. Ми хочемо змінити це сприйняття. Адже не випадково лозунг «Агентства розвитку Дніпра» – «Відкриємо Дніпро для світу!». І туризм може відігравати важливу роль, і як спосіб просування більш відкритого та доступного бренду «Дніпро», так і важливої галузі, яка має підтримувати міську економіку.

Ми пропонуємо потенційним інвесторам пакет повного обслуговування, який містить усе, починаючи від початкових контактів, до підтримки таких питань, як розподіл земель та комунікацій. Ми також прагнемо мінімізувати непотрібну бюрократію.

Наші інвестиційні цілі передбачають залучення інвестицій в обсязі 10 млрд. доларів США та створення 100 000 робочих місць протягом наступних 10 років. Залучення щорічно 1 млн. туристів. Поточні проекти «Агентства розвитку Дніпра», в першу чергу в секторі інфраструктури, передбачають інвестиції в обсязі 5 млрд. доларів США. Ми передбачаємо, що ці проекти допоможуть стимулювати подальші інвестиції в приватний сектор бізнесу та житлові та роздрібні будівельні галузі.

Dnipro a city open to investments
Індустріальний парк у м. Дніпро