Про агентство

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПАСПОРТ ДНІПРА

 

Офіційний бізнес-старт «Агентства розвитку Дніпра» датований листопадом 2016 року. Агентство було засновано рішенням Дніпровської міської ради, як комунальне підприємство у формі 100% власності міської ради. Концепція агентства полягає в тому, щоб зробити місто відкритим та доступним для зовнішнього світу, щоб залучити нові інвестиції та допомогти створити більше робочих місць.

На сьогодні, два основних проєкта Агентства полягають у розбудові Індустріального парку “INNOVATION FORPOST” та розвитку туризму міста Дніпра.

 З вересня 2021 року Агентство набуло статусу керуючої компанії Індустріального парку «INNOVATION FORPOST» (далі – ІП). ІП знаходиться на стадії проєктування. Вже відбувся конкурс та ведуться активні роботи з проєктування магістральних доріг та інженерних мереж.   Також ведеться активна діяльність з залучення резидентів – майбутніх учасників парку. Ми пропонуємо потенційним інвесторам пакет повного обслуговування, який містить усе, починаючи від початкових контактів, до підтримки таких питань, як розподіл земель та комунікацій. Ми також прагнемо мінімізувати непотрібну бюрократію.

Наша друга головна мета – розвинути бренд «Дніпро». За радянських часів це було закрите для іноземців місто, та й багато в чому залишається до цього часу «закритим», з точки зору, відносин іноземного бізнесу. Ми хочемо змінити це сприйняття. Адже не випадково лозунг «Агентства розвитку Дніпра» – «Відкриємо Дніпро для світу!». І туризм відіграє важливу роль, і як спосіб просування більш відкритого та доступного бренду «Дніпро», так і важливої галузі, яка має підтримувати міську економіку.

 

 

 

Місто Дніпро – місто для інвестицій
Індустріальний парк у м. Дніпрі