У Дніпрі затвердили стратегію розвитку міста до 2030 року. Відповідне рішення ухвалили депутати на 12-й черговій сесії міської ради. Документ розроблений відповідно до положень статуту територіальної громади міста, а також з урахуванням оцінки результативності реалізації регіональних стратегій розвитку.

Даний документ визначає три основні напрями та понад десяток цілей розвитку Дніпра, відкриває нові можливості та перспективи. Отже, за напрямом «інноваційність» Дніпро постає відкритою екосистемою інновацій, економічним, фінансовим регіональним центром, міжнародним освітнім центром, хабом нових індустрій.

За напрямом «комфорт» у місті розвиватимуть людський капітал (освіту, медичний сервіс, галузь охорони здоров’я), інфраструктуру, стратегічно протидіятимуть глобальним викликам та загрозам тощо. А за напрямом ідентичності серед іншого окреслені такі стратегічні цілі, як гармонізація міського життя, підвищення суб’єктності дніпрян – любов до рідного міста, відчуття причетності, залученість кожного до розвитку.

«Стратегія – рецепт формування напрямів роботи міської влади, упорядкування візії розвитку міста, є передумовою для діалогу зі стейкхолдерами, а також інструментом для розвитку», – зазначають у КП «Агентство розвитку Дніпра».

Презентація Стратегія Дніпра 2030

Документ Стратегія Дніпра 2030