Володимир Панченко

Володимир Панченко

Директор «Агентства розвитку Дніпра»

Програмний директор Київського міжнародного економічного форуму Експерт Центру розвитку ринкової економіки (CMD-Ukraine). Депутат міської ради м. Дніпро.

Володимир Пономаренко

Володимир Пономаренко

Заступник директора
Олексій Самовалов

Олексій Самовалов

Заступник директора з питань інвестицій

Закінчив Київський національний економічний університет за напрямком підготовки «Економіка і підприємництво», здобувши кваліфікацію бакалавра міжнародної економіки зі знанням іноземної мови, та повну вищу освіту за спеціальністю «Міжнародна економіка», здобувши кваліфікацію магістра з міжнародної економіки.

Віктор Пашула

Віктор Пашула

PR-директор

Експерт зі зв'язків з громадськістю з 15+ річним досвідом роботи в сфері PR – працював в якості глави PR і прес-служб в держслужбі, банках, керував 3-ма рекламними агентствами, очолював PR-напрямок в ЗМІ. Ведучий і координатор #DniproPRclub. Учасник і спікер ряду міжнародних тренінгів, семінарів практикуючих комунікаторів і PR-агентств.

Департамент розвитку бізнесу

 

Олена Іваницька

Олена Іваницька

Керівник проекту «Індустріальний парк»

Архітектор. Консультант з питань урбаністики. В складі архітектурно-планувальній групи брала участь в проектах реконструкцій парків і набережних Дніпра, проектах генеральних планів і зонінгів міст області.

Олександр Витвицький

Олександр Витвицький

Проектний менеджер з питань енергозбереження та екології

За фахом інженер-механік. Закінчив Дніпропетровський інститут інженерів транспорту. Три роки досвіду роботи у сфері енергозбереження на виробництві та комунальному господарстві. Сертифікований енергоаудитор та енергоменеджер.

Ольга Копитько

Ольга Копитько

Керівник проекту «Бізнес інкубатор»

Кандидат технічних наук. Закінчила ПДАБА. Доцент кафедри менеджменту та управління проектами ДРІДУ НАДУ при Президентові України. Більше 10 років досвіду підготовки магістрів за спеціальністю «Управління проектами» і проведення тренінгів для бізнес-структур та державних організацій з питань стратегічного та антикризового управління, управління проектами та його програмно-прикладного інструментарію.

Яна Коваль

Яна Коваль

Керівник проекту «Дніпро-Бізнес-Старт»

Менеджер - економіст. Закінчила Національний гірничий університет, факультет менеджменту. Більше 7-ми років досвіду роботи в торговельно-промислових компаніях.

Департамент іміджу і туризму

 

Ярослав Ярошенко

Ярослав Ярошенко

Керівник напрямку ребрендінгу та іміджу

Співавтор наукового видання «Експозиція та наукові фонди Кабінету археології Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара». Учасник міжнародних археологічних експедицій, організатор наукових конференцій, соціальних проектів. Викладач Безкоштовних курсів підготовки до ЗНО переселенців та дітей учасників АТО.

Анна Колєда

Анна Колєда

Керівник туристичного напрямку

Менеджер з туризму та готельно-ресторанного бізнесу, маркетолог та мандрівник. Закінчила Інститут туризму ФПУ та КНТЕУ (м. Київ). Займала керівні посади у туристичному секторі України, Грузії. Має досвід з розроблення та запуску проектів в галузі реклами, маркетингу, ресторанного бізнесу та туристичних стратегій. Займає активну життєву позицію та має незгасаючу віру в успішне туристичне майбутнє Дніпра.

Інститут історії Дніпра

 

Олег Репан

Олег Репан

Директор Інституту історії Дніпра

Кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара. Фахівець з історії українського козацтва та історії м. Дніпро козацького періоду. Автор монографій «Іржа на лезі: лівобережне козацтво і російсько-турецька війна 1735-1739 рр.» та (у співавторстві) «Палімпсест: поселення XVI-XVIII ст. в історії Дніпропетровська». Громадський активіст у сфері популяризації історії, заступник директора ГО «Інститут суспільних досліджень». Член топонімічної комісії Дніпровської міськради. Учасник російсько-української війни, у 2014-2015 рр. – заступник командира роти 93 ОМБр.

Гліб Стрижко

Гліб Стрижко

Спеціаліст Інституту історії Дніпра

Громадський діяч. Займав посаду голови комітету патріотичного виховання ДНУ ім. Олеся Гончара. Приймав участь у проектах «Ліга молодих парламентарів», «Школа молодої демократії», школа місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього». За активну громадську діяльність двічі нагороджений подякою Дніпровського міського голови та подякою голоби Дніпропетровської обласної ради. Проходив стажування в управлінні молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради.