Дніпро має максимум можливостей для розвитку фестивального туризму, який принесе доходи у бюджет міста та позитивно впливатиме на імідж мегаполіса. Про це під час прес-конференції заявила керівниця туристичного напрямку «Агентства розвитку Дніпра» Анна Колєда.

«Для міста будь-які події, заходи дуже вигідні з економічної точки зору. Коли місто розвивається, будь-які фестивалі, масштабні виставки, форуми, змагання стають тим дієвим важелем, завдяки якому люди, котрі ніколи не чули про місто Дніпро, вирішують приїхати. У мільйонного Дніпра є максимум можливостей для розвитку фестивального туризму. Лише цього літа у місті відбулося три масштабних фестивалі – «Джаз на Дніпрі», «Самар Дніпро Фест», «Стопудівка». Усі ці заходи відвідали гості не лише з Дніпра та України, а й з-за кордону», – сказала Анна Колєда.

Зі свого боку директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко зазначив, що у рамках стратегії розвитку туризму в місті виділили 5 основних напрямів, які приваблюють гостей у Дніпро.

«У рамках формування стратегії міста Дніпра було також затверджено стратегію розвитку туризму. Це відображає позицію мера Бориса Філатова, що наше місто – місто комфорту та бізнесу. І туризм є важливою складовою. У нашій туристичній стратегії є п’ять напрямів. По-перше, це космос. У Європі є тільки два космічних міста – Тулуза і Дніпро. По-друге, це річка Дніпро. У нас фантастична набережна, і всі делегації з Європи та інших куточків світу вражаються її масштабами і красою. Біля річки може розвиватися багато туристичних послуг в галузі спорту та відпочинку. Третє, що цікавить гостей міста, – це стара індустрія. Туристи у захваті від технологій, які ще збереглися на деяких підприємствах Дніпра. Четверте – туризм конгресів, форумів, виставок, на що місто зараз витрачає багато зусиль. Для цього потрібна інфраструктура, над якою Дніпро працює. П’яте – саме місто: музеї, театри, ресторани», – зазначив Володимир Панченко.

Загалом експерти наголошують, що культурна складова починає сильно впливати на розвиток міст, зокрема економічний, оскільки події у цій сфері стають не тільки престижними, але й прибутковими.

Відео прес-конференції:

Share This