На запрошення міської ради Любліна (Польща) дніпровська делегація взяла участь в обміну досвідом у запровадженні стратегій розвитку міст.

Окрім того обговорювались напрямки координації щодо реалізації спільних грантових проектів та перетину практик Люблінського науково-технологічного парку та Індустріального парку «Industrial Forpost» у м. Дніпрі.

Під час робочого візиту дніпряни ознайомилися з працею Управління стратегії і обслуговування інвесторів Люблінської міської адміністрації (зокрема, діяльністю Люблінської спеціальної економічної зони, екосистеми інкубаторів підприємництва та проектів, спрямованих на розвиток креативної індустрії).

За словами директора «Агентства розвитку Дніпра» Володимира Панченка, «презентуючи стратегію Дніпра, ми  свідомо не завищували показники, хоча добре знаємо потенціал міста. Та виявилось, що Люблін, яке зробило потужний ривок у розвитку, вже пройшло цей етап. Тому почули підтвердження свого прогнозу у розмові з Martin Kecko, головою директорату інновацій, стосовно параметрів пропонованих до стратегії міста Дніпра – «Один мільйон туристів для Дніпра – занижена ціль. Ви не повинні ставити таку ціль. Бо маєте мільйонне місто. Робіть гучні яскраві події і матимете 3 мільйони!».

Share This