Другий сезон просвітницьких заходів від «Агентства розвитку Дніпра» та просвітян Інституту Історії Дніпра, пов’язаних з походженням нових назв вулиць міста, вразив не лише дорослих, а й школярів-дніпрян.

У проведенні заходу пліч о пліч з ініціаторами взяли участь бійці військової частини 3036 Національної Гвардії України. Адже просвітницька акція проходила на вулиці генерала Радієвського, названу на честь бойового генерала, який поклав своє життя за територіальну цілісність України. Його життя було тісно пов’язано з нашим містом. З 1998 по 2011 рік він пройшов шлях від командира батальйону до командира дніпровської в/ч 3036 нацгвардії.

«На жаль, мені не довелось служити під його командуванням, – розповідає Ярослав Ярошенко, колишній військовослужбовець, а зараз керівник напрямку ребрендінгу та іміджу «Агентства розвитку Дніпра», – я служив у військової частині 3011 вже після того, як цей героїчний офіцер загинув у липні 2014 року під час звільнення Лисичанська. Але від солдатів та офіцерів, які його знали особисто, я чув лише позитивні відгуки. Тож подвиг генерал-майора нацгвардії Олександра Радієвського, як і інших воїнів, загинувших, захищаючи нашу Україну, не повинен бути забутим». 

Спочатку військові та просвітяни відвідали навчально-виховний комплекс № 70, що розташований на цій вулиці, де провели урок мужності з учнями 7-9 класів. З презентації фільму «Радієвський. І мертвим, і живим» школярі детально дізналися про головні періоди життя та військовий шлях нацгвардійця.

Після чого захід перемістився на безпосередньо на вулицю, де ще дві години продовжувалося спілкування з перехожими.

Share This