Враховуючи активну діяльність, яку веде КП «Агентство розвитку Дніпра» Дніпровської міської ради у напрямках залучення інвестицій та сприяння розвитку бізнесу, до офісу агентства завітала представницька делегація депутатів міськрад та представників органів влади міст Львівської, Тернопільської, Волинської, Чернівецької, Івано-Франківської та Вінницької областей. Загалом – 14 осіб.

Метою візиту став обмін досвідом та знайомство з командою «Агентства розвитку Дніпра».

Незважаючи на свій відносно молодий «вік», агентство засноване у 2016 році, як рушійний механізм позитивних змін у місті Дніпро, що розробляє та реалізує проекти, які сприяють соціально-економічному розвитку міста, гостей вразили ґрунтовні напрацювання команди.

Неабияку зацікавленість викликали питання підготовки, аналізу удосконалення та супроводження інвестиційних проектів. Насамперед, підготовка «Агентством розвитку Дніпра» попередніх техніко-економічних обґрунтувань та бюджетних програм для інфраструктурних проектів міста (канатна дорога, сміттєпереробний завод, новий термінал аеропорту, індустріальний парк, модернізація комунального електротранспорту, будівництво експоцентру). Про хід переговорів з потенційними інвесторами зі Словацької, Турецької Республік, Великобританії, Іспанії, Італії, Франції, Південної Кореї щодо їх участі у інвестиційних проектах, а також – про розробку концепції інвестиційної мапи міста, стратегію розвитку міста на основі смарт-спеціалізації, шляхи підтримки розвитку експорту – розповів директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко.

По факту – функціональні питання, структурна спрямованість напрямків, досвід у гуманітарній, туристичній, інвестиційний сфері, в області стратегій розвитку, бізнес-планування – цікавили всі сторони. Зрештою, презентація вилилася у відверту розмову, обмін думками, візіями та певними пропозиціями.

За словами Володимира Панченка, «формат офісу «Агентства розвитку Дніпра» не випадково був обран «open space», відкритий космос, бо ми, насправді відкриті для дієвого ділового партнерства. Подібний обмін досвідом, предметними напрацюванням, дуже корисний, адже окреслює чіткий шлях досягнення спільної мети соціально-економічний розвиток територіальних громад та держави в цілому».

Share This