У середу, 19 липня, просвітяни Інституту історії Дніпра, який є структурним підрозділом «Агентства розвитку Дніпра», розповіли містянам про героя України, головнокомандувача Української повстанської армії, активного діяча Організації українських націоналістів – Романа Шухевича.

Активісти встановили намет на трамвайній зупинці і поширювали листівки та буклети з інформацією про історичну постать. Реакція людей була різною: від звинувачень у пропаганді «фашизму» до щирого інтересу. Деякі цікавилися, чи давно так названа вулиця, і з інтересом читали роздані буклети та слухали освітян.

«Вулиця розташована у промисловій зоні нашого міста і це відчувалося у спілкуванні з людьми, оскільки багато хто мислив кліше, які нав’язав колишній Радянський Союз, – каже історик Гліб Стрижко. – Та виявляється, якщо щиро розмовляти з людьми, надаючи їм ґрунтовні історичні факти та вислуховувати їхню думку, вони замислюються над питанням і потрохи починають вас чути».

Наостанок активісти відвідали бібліотеку, яка розташовується у цьому районі, де спілкувалися з бібліотекарами і лишили чимало інформації для відвідувачів.

Це була завершальна просвітницька акція від «Агентства розвитку Дніпра» на це півріччя, загальна кількість яких сягла 20. Тож другий сезон стартує вже у вересні.

«Агентство розвитку Дніпра» дякує журналістам та знімальним групам 9-го, 11-го ТВ-каналів, журналістам «Нашого міста», «Дніпрограду» за постійне висвітлення просвітницьких заходів.

Share This