За результатами роботи круглого столу «Розвиток туризму у м.Дніпро», який, нагадаємо, відбувся 9 грудня на базі Агентства розвитку Дніпра, учасниками заходу було укладено та підписано резолюцію, що окреслює перспективи галузі в регіоні.
У резолюції йдеться про важливість розвитку туризму в м. Дніпро та регіоні як одного з головних чинників економічного зростання, стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу та залучення інвестицій в місто і регіон.
Зокрема, згідно документу, в Дніпрі буде створено регіональну громадську туристичну організацію, яка буде стимулювати та акумулювати ідеї та пропозиції стосовно розвитку туризму в місті та регіоні. Також важливим є створення єдиної туристичної інформаційної платформи міста та регіону (інтернет-порталу та Туристичного Інформаційного Центру).
Окремо Агентством буде проведено роботу щодо збору інформації про туристичні проекти та заходи для створення “Календаря подій Дніпро 365” та сприяння об’єднанню та підсиленню окремих проектів.
Додатково буде організовано навчання та консалтингову допомогу організаціям та фізичним особам, які хочуть розвивати конкретні ідеї, але недостатньо інформовані щодо створення проектів і їх реалізації.
Також до роботи будуть залучені студенти і викладачі відповідних спеціальностей у м.Дніпро.
Резолюцію підписали представники місцевих і центральних органів влади, туристичної галузі, наукової громади, громадських організацій.

Share This