Ольга Копитько – кандидат технічних наук, доцент кафедри менеджменту та управління проектами Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, практикуючий проектний менеджер, фахівець у сфері застосування програмного продукту для управління проектами MS Project.

12 грудня на базі Агентства розвитку Дніпра відбувся семінар-практикум на тему «Управління проектами: методологія та особливості бізнес-практики» для учасників, що подали свої проекти до конкурсу бізнес-планів.

Нагадаємо, що 16 листопада було оголошено конкурс бізнес-проектів, мета якого – стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу у Дніпрі, залучення нових інвестиційних донорів тощо.

Пріоритетними проектами вважалися такі, що стосуються енергозбереження та екології, хоча жодних обмежень у сферах діяльності означено не було.

За цей час до Агентства було подано близько двох десятків цікавих бізнес-планів. Більшість з проектів, як і очікувалось, стосуються саме енергозбереження – адже тема ця як ніколи для нас актуальна. Також маємо проект з будівництва сміттєпереробного заводу – сподіваємось, співпраця багатьох зацікавлених сторін нарешті дасть потрібний результат.

Є цікаві проекти, що стосуються промислового виробництва у різних галузях (скляної, агропромислової, паливної, будівельної). Важливо зазначити, що подання таких проектів свідчить про головне – люди вірять і у потенціал регіону, і у власні сили, і у економічне зростання України. Тож чекаємо на привабливі інвестиційні пропозиції.

20 грудня в Агентстві розвитку Дніпра відбудеться 2-й етап конкурсу – відкрита презентація бізнес-планів. Запрошуються всі зацікавлені сторони.

Share This