Так, у нас є МРІЯ. А у рідного міста є потенціал.

Туризм ДніпроТому ми запрошуємо всіх, хто зацікавлений у розвитку туристичної галузі Дніпра до роботи.

Круглий стіл «Розвиток туризму у м. Дніпро: стан справ, тенденції та перспективи» присвячений обговоренню концепції туристичної діяльності та механізму взаємодії між бізнесом, владою та громадськістю з метою реалізації плану дій щодо стимулювання розвитку туризму в місті Дніпро на 2017 рік.

У першій частині зустрічі відбудеться презентація на тему «Туризм – як інструмент розвитку міста», у якій буде надана інформація щодо перспективних напрямків розвитку туризму в Україні в цілому, та зокрема, у м. Дніпро і буде презентований план дій на 2017 рік. У рамках другої частини буде проведено мозковий штурм, відбудеться обговорення плану дій підтримки розвитку туризму у Дніпрі, надані пропозиції та доповнення до нього та вироблені рекомендації щодо створення механізму взаємодії між представниками всіх зацікавлених сторін.

До участі запрошені представники Міністерства економічного розвитку України, місцевої влади, туристичної галузі, науковці, готельно-ресторанного бізнесу, інших дотичних галузей економіки.
Реєстрація учасників: https://docs.google.com/forms/d/1vYyfsl-qGNYXtn2kX-7HwfyfySZIf1Xey0zql99GUF8/

Місце проведення: Агентство розвитку Дніпра, вул. Воскресенська 14 (Будинок губернатора, 2 поверх).

Share This