Запорука успіху – енергоаудит21 листопада представники АРД взяли участь у форумі-семінарі для ОСББ “Енергоефективність в громадах”, що організувала Агенція Регіонального Розвитку та Інвестицій (ARDI) за підтримки GIZ GmbH.
Проект-менеджер з енергозбереження Агентства розвитку Дніпра Олександр Витвицький презентував представникам громад регіону програму заходів щодо програми проведення термомодернізації житлово-комунального господарства Дніпра та Дніпропетровської області. Одне з центральних питань цієї програми – проведення енергоаудиту всіх об’єктів ЖКГ регіону. Лише за умов якісного аудиту можливе ефективне вирішення всіх нагальних питань сфери енергозбереження.
Також були наведені практичні кроки до вирішення питання економії, що важливо і можливо вирішувати у нашому повсякденні. Серед них прості речі – такі, як лічильник теплової енергії Неможливо економити те, що не може враховуватися, немає базової лінії для економії. Модернізація системи освітлення і обліку споживання електроенергії, модернізації водопроводів системи опалення та водопостачання, утеплення вхідних дверей (вхід в під’їзд), організація тамбура, модернізація вікон в місцях загального користування, утеплення горища, технічних поверхів, даху, герметизація міжпанельних швів в панельному будинку, утеплення стін.

Share This